Strony

27 lis 2012

Ups!


 Witam po krótkiej przerwie 
spowodowanej chorobą.
Niestety nastąpił mały problem.
Chyba jednak zbyt często wstawiałam
posty bo wykorzystałam już
100% miejsca na zdjęcia:(
Nie wiem jeszcze co zrobię bo
płacić za dodatkowe miejsce nie
 za  bardzo mi się uśmiecha.
Pozdrawiam.

12 komentarzy:

 1. Hej, ale jest możliwość skasowania starych zdjęć z galerii. Sama nie mam tego problemu, ale wiem, że dużo blogerek jakoś poradziło sobie z tym problemem

  OdpowiedzUsuń
 2. Słuchaj to załóż drugiego bloga, a w profilu i tak ci się wyświetli że masz dwa:)
  Np. pod tą samą nazwą .
  In my coffee kitchen 2 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też się zastanawiałam, co zrobić jak zabraknie miejsca na zdjęcia i chyba ten pomysł z drugim blogiem o tej samej nazwie będzie dobry:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety założyłam drugiego bloga na to samo konto i dodawanie zdjęć jest też zablokowane więc musiałabym założyć zupełnie innego blog. A szkoda mi:(

   Usuń
 4. O kurcze... Też chciałam Ci doradzić drugiego bloga a teraz to już nie wiem. ale czy ten zupełnie inny blog to tak źle? zawsze możesz mieć tu informacje w nagłówku o tym drugim a w tamtym o tym. Zdecydowanie nie popieram kasowania starych zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 5. I jak ilko udało Ci się rozwiązać problem z dodawaniem zdjęć? Chyba czeka mnie to samo za jakiś czas więc wolę być przygotowana. Co radzisz?

  OdpowiedzUsuń
 6. Aha, dziekuję:) i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy Ci sie to jeszcze przyda, ale ja w ogóle nie korzystam z albumów blogspota, bo mam konto na imageshack.us i tam ładuje sobie zdjęcia. Co prawda jest jakiś limit, ale tak jak na blogu to bywa, w końcu sie coś kończy, wtedy po prostu zakładam nowego emaila lub korzystam z emaila jakiegos rezerwowego (np. mojego męża ;)). W sumie dodajesz małe zdjęcia, więc dosyć długo miałabyś jedno konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tak zrobiłam założyłam konto na imageshack i teraz ładuję tam zdjęcia. Niemniej dziękuję za radę:)

   Usuń